portal osiedli, dzielnic i miast

Szczecin Osiedle Nad Rudzianką - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nad Rudzianką - sprawy osiedlowe » Forum » Przęstępczość nad Rudzianką
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przęstępczość nad Rudzianką

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pavulon 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Nie Sie 15, 2010 22:47
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 22:52    Temat postu: Przęstępczość nad Rudzianką

Witam serdecznie Mieszkańców Osiedla. Prawdopodobnie w najbliższym czasie dane mi będzie dołączyć do Waszego Grona. Z kwestii, które szczególnie mnie interesują, to przede wszystkim przestępczość. Czy obecne jest na Osiedlu zjawisko chuligaństwa, złodziejstwa i łachmaństwa? Będę wdzięczny za rzeczowe odpowiedzi. Swoją drogą... nie należałoby troszkę życia tchnąć w to forum?
beuty205 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 10:02
Posty: 2
Skąd: Szczecin - Nad Rudzianką

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 10:13    Temat postu: Witam zamarłe osiedle nad Rudzianką

Osiedle jest spokojne ciche ale niestety ludzie jacyś drętwi.
Gracia1 
   

Nowy na forum


Wiek: 56
Dołączył: Śro Cze 29, 2011 18:50
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Cze 29, 2011 18:57    Temat postu: Re: Przęstępczość nad Rudzianką

E tam od razu drętwi,wystarczy wyjść do piaskownicy, żeby zobczyć jak tętniżycie.
Zapytanie pewnie przeterminowane, bo z przed roku.
Niemniej mieszka się spokojnie.
beuty205 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 10:02
Posty: 2
Skąd: Szczecin - Nad Rudzianką

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 15:07    Temat postu: Re: Przęstępczość nad Rudzianką

to muszę się wybrać do piaskownicy koniecznie. Pozdrawiam
wawawa 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Gru 02, 2011 20:29
Posty: 1
Skąd: wawa

PostWysłany: Pią Gru 02, 2011 20:39    Temat postu: wchodzisz tu na własne ryzyko

Ja tam mam zdanie po kilku latach mieszkania tu. uważaj na sąsiadów, bo potrafią popsuć humor (nie wszyscy, są ludzie normalni).
Mimo, że sąsiadów się nie wybiera, to jednak tutaj mam wrażenie, że wielu chce się pokazać kim to nie jest, a przecież w tbs-ach mieszka.
Bawcie się dobrze!!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama